Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

F.E.A.R 2 - Project Origin

YazarMesaj
RuLing
GenelModeratör
GenelModeratör
RuLing

BilgiRep : 3
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 50
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/09/10

F.E.A.R 2 - Project Origin Empty
MesajKonu: F.E.A.R 2 - Project Origin   F.E.A.R 2 - Project Origin Icon_minitime1Cuma Eyl. 10, 2010 2:13 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
F.E.A.R, kuşkusuz 2005 yılında adından en çok söz ettiren oyundu. O dönem piyasada bulunan oyunların hemen hemen her yönden bir gömlek üstündü. Atmosferi harikaydı, hikayesi muhteşemdi, grafikleri, ses ve müzikleri adeta başyapıt niteliğindeydi. F.E.A.R' da yer alan korku öğeleri o kadar başarılıydı ki, oyun FPS olmasına rağmen " Güç bende " demek zordu. Alma' nın oyunda ansızın karşımıza çıkması bir yana, oyunun ses ve müzikleri bile başlı başına bir gerginlik kaynağıydı.
Michael BecketBu kez oyuna Michael Becket adında bir karakter ile başlayacağız. Michael, Auburn' e Genevieve Aristide' i tutuklamak üzere gönderilen " Dark Signal " ekibinin bir üyesi. Auburn' de yaşanan patlamanın terorist saldırısı olduğu düşüncesi ile Dark Signal ekibi, şehri kontrol altına almak üzere harekete geçer. Ancak Auburn' de yaşananların sebebini öğrenmeleri pek de uzun sürmez...
Tabii bu koridor hikayesi bir süre sonra sıkıntı vermeye başlıyor, çıkıp bi hava alası geliyor insanın. Monolith, Project Origin' i FPS klostrofobisi ( bakın bu terim de benim icadımdır Dil ) sendromundan mümkün olduğunca uzak tutmaya çalışmış. Oyunda kapalı alanlar da yer yer karşımıza çıkacak, ama Monolith' in yaptığı açıklamaya göre oyun ağırlıklı olarak Auburn yıkıntıları arasında geçecek ( Fallout 3' de Washington D.C' den arta kalan harabelerde başlıyacak ya, hadi bakalım ).
İşte Monolith' in son incisi olan Project Origin böyle iddialı geliyor. Oyun 2008' in son çeyreğinde ( tahminen Ekim ayı başında ) PC, PS3 & Xbox 360 platformları üzerinden kullanıcılarla buluşacak. Önceki oyunun sistem gereksinimleri oldukça insancıl bir biçimdeydi. Project Origin' in bizden isteyecekleri ne olur bilinmez, ama Monolith' in sistem konusunda aşırıya kaçmayacağına inanıyorum. Evet dostlar, Project Origin geliyor!!! Kısacası bu sonbahar korkularınızla yeniden yüzleşmeye hazır olun. Kim bilir, belki de bu sefer yeni korkularla yüzleşirsiniz...
Minimum :
İşlemci: P4 2.8GHz (3.2GHz Vista)/Athlon 64 3000+ (3200+ Vista)
Grafik İşleme Birimi: Fully DX9-compliant graphics card with 256MB (SM 2.0b).
NVidia 6800 or ATI X700.
RAM: 1GB (1.5GB Vista)
Sabit Disk: 12GB
İşletim Sistemi: Windows XP SP2/Vista SP1
DirectX: 9.0c
Ses Kartı: DX9.0c compliant
optik disk sürücü : DVD (boxed only)
Internet: Broadband

Önerilen:
İşlemci: Core 2 Duo 2.2GHz processor family/Athlon 64 X2 4400+
Grafik İşleme Birimi: Fully DX9-compliant graphics card with 512MB (SM 3.0). NVidia 8600
GTS or ATI HD 2900 XT.
RAM: 1.5GB
Sabit Disk: 12GB
İşletim Sistemi: Windows XP SP3/Vista SP1
DirectX: 9.0c
Ses Kartı: DX9.0c compliant
optik disk sürücü : DVD (boxed only)
Internet: Broadband (768kbit/sec upstream required to host 16 players)

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[ALINTI]
Rar Sifresi:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Not:Sakın ordan çaldıgımı düşünmeyin orda Adminim. ordaki konularımı çogunu aktarmak amaçlı yapiyorum
İyi Forumlar
http://www.fulloyun.com

F.E.A.R 2 - Project Origin
1 sayfadaki 1 sayfası