Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

El Matador

YazarMesaj
RuLing
GenelModeratör
GenelModeratör
RuLing

BilgiRep : 3
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 50
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/09/10

El Matador Empty
MesajKonu: El Matador   El Matador Icon_minitime1Cuma Eyl. 10, 2010 4:24 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bir yıl önce çıkması gereken El Matadorumuza yeni kavuşmanın heyecanı ile alıp, oynamaya başlıyoruz... Oyuna dışardan bakarsak: Cenega oyunun yapımını, yayımını ise Plastic Reality Technologies üstleniyor. Bir yıl ertelenmesini, umarım oyunu daha da geliştirmişlerdir ümidiyle oyuna girişimizi yapıyoruz.
Öncelikle El Matadorun konusundan bahsedelim ki ne oynayacağımız hakkında biraz bilgimiz olsun. ?DEA? adında ve sadece Güney Afrikada bulunan uyuşturucu tacirlerini yakalamak için kurulmuş bir teşkilat var. Burada daha önceki görevlerimizde başarılı olduğumuz için, daha büyük bir göreve çağrılıyoruz.
El Matador, bazı yönleriyle oyun severlerin gönlünü fetheden Max Paynee benziyor dersem yalan olmaz. Öncelikle Tutorial ve Prologu geçtikten sonra asıl oyun başlıyor. Hepsi Chapter olarak bölümlere ayrılmış. Bir diğer benzer özellik ise; artık çoğu yapımda kullanılan zaman yavaşlatması. Gerçekten çok kalabalık olan düşmanlarımızın arasına bu olay sayesinde rahat rahat girebiliyoruz. Bu özellikle ilgili tek bir sorun var o da yavaşlatma süresinin kısa olması.
ğer bol aksiyon ve macerayı seviyorsanız, El Matadoru severek oynayacaksınız diyebilirim. Karşınızdaki yapay zekası yüksek olan düşmanı vurmanıza göre ölmesi beni çok etkiledi. Kolundan vuruyorsanız biraz etkileniyor, ama savaşmaya devam ediyor.

İşlemci : Intel or AMD, 2 GHz
İşletim Sistemi : Windows 2000/XP
RAM : 512 MB RAM
Serbest Disk Alanı : 3000 MB
Ekran Kartı: 128 MB DX9.0c compatible card with AGP support,
GeForce4 or higher
Radeon 8500 or higher
Ses Kartı : 100% DirectX 9.0c compatible
DirectX Version: 9.0c

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[ALINTI]
Rar Sifresi:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Not:Sakın ordan çaldıgımı düşünmeyin orda Adminim. ordaki konularımı çogunu aktarmak amaçlı yapiyorum
İyi Forumlar
http://www.fulloyun.com

El Matador
1 sayfadaki 1 sayfası