Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

gta 4 ultimate quality mod

2 posters
YazarMesaj
uA_ankara
ProGtacı
ProGtacı
uA_ankara

BilgiRep : 30
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 226
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/05/10

gta 4 ultimate quality  mod Empty
MesajKonu: gta 4 ultimate quality mod   gta 4 ultimate quality  mod Icon_minitime1C.tesi Eyl. 11, 2010 5:36 pm

ilk başta tereddüt ederek indirdim fakat çok iyi sonuçlar aldım.....önceleri 40 -42 fps üzerine çıkamıyordum...
şu anda benckmark sonuçlarında full ayarlarda 48 ortalama alıyorum....arabaların kenarlarında ki çizgiler düzeldi ..çok iyi oldu

İndirdiğiniz dosyayı buraya atın

C: \Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\PC\data\cdimages

Bağlantıları görme izniniz yok. Arkadaşlar birde bana " C: \Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\PC\data\cdimages " içindeki " gtxd.img " adlı dosyayının yedeğini almayı unutmayın....

grafiklerde gözle görülür düzelme oluyor ....fps 48 bende.....grafik süper oldu.....çizgilerde düzelme oldu...

görüntülere bir bakın bendede aynısı...özellikle fps artışı sağlaması çok güzel....

yeni denediğim bir şeyi daha söylemek istiyorum......oyunun kurulu olduğu yere commandline adlı bir dosya kaydedeceğiz (bu dosyayı not defteri ile açacağız).......sonra içine şu satırları ekliyeceğiz...

-norestriction
-novblank

sonra verdiğim yamayı yüklüyoruz....yüklenmiş ise bu işlemi sonradan da yapabiliriz.... oyuna giriyoruz....OYUNDA Kİ GRAFİK AYARLARINA DİKKAT EDELİM ....YUKARDAKİ TEXTURE VE ALTINDA Kİ SEÇENEKTEN HİGH VE HİGHEST SEÇENEĞİNİ SEÇİYORUZ.....DRAW DİSTANCE Yİ 100 YAPIYORUZ DİĞERLERİNİ EN DÜŞÜK AYARA GETİRİYORUZ......bu kadar basit ......bu şekilde artı +++++ 2-3 fps daha artış sağlamış oluyoruz grafik te bozulma felan olmuyor daha güzel oluyor

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://gta-turkiye.forum.st/
JOVEN
Yönetici
Yönetici
JOVEN

BilgiRep : 115
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1500
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/02/10

gta 4 ultimate quality  mod Empty
MesajKonu: Geri: gta 4 ultimate quality mod   gta 4 ultimate quality  mod Icon_minitime1C.tesi Eyl. 11, 2010 6:46 pm

Çok teşekkürler Mutlu
https://gta-turkiye.forum.st

gta 4 ultimate quality mod
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ultimate Savegame