Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

gta san andreas vorbisfile.dll

2 posters
YazarMesaj
gtasa01
YeniÜye
YeniÜye
gtasa01

BilgiRep : 0
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/11/10

gta san andreas vorbisfile.dll Empty
MesajKonu: gta san andreas vorbisfile.dll   gta san andreas vorbisfile.dll Icon_minitime1Salı Kas. 02, 2010 10:56 am

arkadaşlar evde int.tim yok bu yuzden burdan yazıyorum.
grand theft auto SA cannot find Auido card installed hatası veriyor yani ses kartımı tanıtmam gerekiyo daha yenı format attım müzikte dinleyemiyorum yapamıyorum aygıttı kabul ediyordu formattan sonra böyle oldu. nasıl tanıtıcam biliyomusunuz ve vorbisfile.dll yüklendi ancak DllRegisterServer giriş noktası bulunamadı yazıyor açılmıyor hiç oyun napabilirim
JOVEN
Yönetici
Yönetici
JOVEN

BilgiRep : 115
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1500
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/02/10

MesajKonu: Geri: gta san andreas vorbisfile.dll   gta san andreas vorbisfile.dll Icon_minitime1Salı Kas. 02, 2010 4:20 pm

Ses kartını yuklemeniz Lazım Bilgisayarım sağ tık Yonet Aygıt yoneticisi Ses ve oyun denetlici yapman lazım tıkla oraya sorna ,internetde vardır indir yukle bu sorun muhtemelen kalkacakdır.. ;)
https://gta-turkiye.forum.st
gtasa01
YeniÜye
YeniÜye
gtasa01

BilgiRep : 0
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/11/10

MesajKonu: Geri: gta san andreas vorbisfile.dll   gta san andreas vorbisfile.dll Icon_minitime1Çarş. Kas. 03, 2010 11:06 am

ama bilgisayarımda int. yok şuan kafedeyim.
dediğini denicem zaten hopörlerim takılı cdsiz çalışması lazım format attım kendim şimdi bilgisayar tam yüklenmedi diyor güncelledim olmadı herşeyi yaptım olmadı ondanda kaynaklanıyodur belki çok ortam hop. benimki tam olarak napıcam bilmiyom

gta san andreas vorbisfile.dll
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GTA San Andreas (vorbisfile.dll)
» gta san andreas en zor görev
» GTA San Andreas COPLAND MOD
» GTA San Andreas end of the line
» Gta San Andreas Telephort