Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kullanıcı Gurupları - Anlatım

4 posters
YazarMesaj
NeFeS
Dergici
Dergici
NeFeS

BilgiRep : 3
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 51
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/08/10

Kullanıcı Gurupları - Anlatım Empty
MesajKonu: Kullanıcı Gurupları - Anlatım   Kullanıcı Gurupları - Anlatım Icon_minitime1Ptsi Kas. 08, 2010 7:58 am

Pano yöneticisi (Adminstatör) ne demektir?
Pano yöneticileri, panonun her bölümünde en çok yetkiye sahip olan şahıslardır. Bu kişiler, panonun hertürlü işlevini kontrol edebilir: müsaade verme, yetkilendirme, kullanıcı banlama, kullanıcı grupları yaratma, forum yöneticisi (moderator) yetkilerini verme vs. Ayrıca bütün forumlarda forum yöneticisi (moderator) yetkilerine sahiptirler.

Forum yöneticileri (Moderatör) ne demektir?
Forum yöneticileri, günlük olarak forumun çalışmasını kontrol eden şahıslar veya gruplardır. Başlıkları değiştirme ve silme yetkisine sahiptirler. Ayrıca yönettikleri forumdaki başlıkları kilitleyebilir, taşıyabilir, silebilir ve bölebilirler. Genelde forum yöneticilerinin görevi, off-topic, yani başlık konusuyla ilgisi olmayan yanıtların veya hakaret ve saldırı niteliğinde metinlerin gönderilmesini önlemektir.

Kullanıcı gurupları nedir?
Kullanıcı grupları, pano yöneticilerinin kullanıcıları grup halinde ayırabilmesi için öngörülen bir yöntemdir. Her kullanıcı (çoğu panolardan farklı olarak) birçok gruba üye olabilir. Bu şekilde pano yöneticileri belirli kullanıcılara rahatlıkla forum yöneticisi yetkilerini veya özel forumlara ulaşma yetkisini vs. verebilir.

Kullanıcı guruba nasıl üye olabilirim?
Bir kullanıcı grubuna üye olmak için, sayfa başındaki kullanıcı grupları linkini tıklayın. Kullanıcı gruplarının listesini göreceksiniz. Grupların tümü erişime açık olmayabilir, bazıları kilitli veya gizli olabilir. Pano açık ise, ilgili düğmeyi tıklayarak üye olmak için istekte bulunabilirsiniz. İsteğinizin kullanıcı grubu yöneticisi tarafından onaylanması gerek, örneğin isteğinizin nedenini sorabilir. İsteğiniz reddedilirse grup yöneticisini lütfen rahatsız etmeyin, bunun nedenleri olsa gerek.

Kullanıcı gurubun nasıl yöneticisi olurum?
Kullanıcı grupları pano yöneticisi tarafından açılır. Pano yöneticisi aynı zamanda her grubun yöneticisini saptar. Eğer yeni bir kullanıcı grubu açmak istiyorsanız, ilk önce pano yöneticisiyle irtibata geçmeniz gerek, kendisine özel mesaj göndermeyi deneyin.

İyi Forumlar.
JOVEN
Yönetici
Yönetici
JOVEN

BilgiRep : 115
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1500
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/02/10

MesajKonu: Geri: Kullanıcı Gurupları - Anlatım   Kullanıcı Gurupları - Anlatım Icon_minitime1Ptsi Kas. 08, 2010 4:18 pm

Teşşekürler. Mutlu
https://gta-turkiye.forum.st
Rick Nelson
ProGtacı
ProGtacı
Rick Nelson

BilgiRep : 17
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 177
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/09/10

MesajKonu: Geri: Kullanıcı Gurupları - Anlatım   Kullanıcı Gurupları - Anlatım Icon_minitime1Ptsi Kas. 08, 2010 8:34 pm

Sağol Smile +++rep Mutlu

copy+paste S.S.S Mutlu
McMéRt
GenelModeratör
GenelModeratör
McMéRt

BilgiRep : 32
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 312
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/02/10

MesajKonu: Geri: Kullanıcı Gurupları - Anlatım   Kullanıcı Gurupları - Anlatım Icon_minitime1Perş. Kas. 18, 2010 3:41 pm

Senin böyle bir yetkin olmasada teşekürler.
Rick İmzandaki markus ua ankara, şeyini kaldır site reklamı vermek yasak. [ Cezası 10.Gündür.]
https://gta-turkiye.forum.st/forum.htm
Rick Nelson
ProGtacı
ProGtacı
Rick Nelson

MesajKonu: Geri: Kullanıcı Gurupları - Anlatım   Kullanıcı Gurupları - Anlatım Icon_minitime1Cuma Kas. 19, 2010 2:15 pm

McMéRt demiş ki:
Senin böyle bir yetkin olmasada teşekürler.
Rick İmzandaki markus ua ankara, şeyini kaldır site reklamı vermek yasak. [ Cezası 10.Gündür.]

Markus ve uA_ankara adminler hacı.

GTA Türkiye'de site ismi ? Reklam nerde ?
McMéRt
GenelModeratör
GenelModeratör
McMéRt

BilgiRep : 32
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 312
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/02/10

MesajKonu: Geri: Kullanıcı Gurupları - Anlatım   Kullanıcı Gurupları - Anlatım Icon_minitime1C.tesi Kas. 20, 2010 9:12 pm

İnsanları salak yerine koymayı bırak . GTAT*k hepimiz biliyoruz reklam yapma.
https://gta-turkiye.forum.st/forum.htm
Rick Nelson
ProGtacı
ProGtacı
Rick Nelson

MesajKonu: Geri: Kullanıcı Gurupları - Anlatım   Kullanıcı Gurupları - Anlatım Icon_minitime1C.tesi Kas. 20, 2010 10:12 pm

McMéRt demiş ki:
İnsanları salak yerine koymayı bırak . GTAT*k hepimiz biliyoruz reklam yapma.

Ben bu sitenin adminiysem neden reklam yapayım ? Orada bir sitenin reklamı var mı ?

Önce kendi içinde mesajını sorgula sonra cevapla..

Kullanıcı Gurupları - Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rep verme Anlatım
» Rep Verme+ Resimli Anlatım
» Araba Yükleme -Resimli Anlatım-
» Zmodeller Anlatım Süper yenilendi.!
» San Andreas Çeteleri-Detaylı Anlatım!