Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dünden Bugüne GTA TÜRKİYE ! "Rick Nelson'un gözünden GtaTürkiye ;)"

3 posters
YazarMesaj
Rick Nelson
ProGtacı
ProGtacı
Rick Nelson

BilgiRep : 17
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 177
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/09/10

Dünden Bugüne GTA TÜRKİYE ! "Rick Nelson'un gözünden GtaTürkiye ;)" Empty
MesajKonu: Dünden Bugüne GTA TÜRKİYE ! "Rick Nelson'un gözünden GtaTürkiye ;)"   Dünden Bugüne GTA TÜRKİYE ! "Rick Nelson'un gözünden GtaTürkiye ;)" Icon_minitime1Perş. Nis. 07, 2011 2:48 pm

Öncelikle merhabalar.Bu harika sitenin geçmişini ve bugününü kendimce anlatacağım..

Bu site Joven tarafından kuruldu..Sitenin ilk amacı GTA ile ilgili paylaşımlar yapmak , siteyi duyurmaktı..

Sitemiz Joven'in ve arkadaşlarının paylaşımlarıyla gelişti..Site hızla gelişiyordu ve 100 kişiyi aşmıştı bile..Bazen sancılı dönemler de olmuştu

..Kavgalar , sitemler her sitede olabilecek olaylardı..Ara sıra da rotasyona gidiliyordu -her açıdan- ( gerek adminler , gerek temalar vs. ) Bu rotasyondan dolayı bir kaç kullanıcı önce moderatörlüğe , sonra adminliğe yükseldi - ki bunların arasında ben de vardım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-

GTA paylaşımları bir yana biz bir aileydik.Yani sadece GTA paylaşımlarıyla monotonlaşan sitelerden değildik.Bir çok yenilik yaptık , bir çok kişiyi tanıdık.

Sitemiz diğer GTA sitelerini de değiştirmişti.

Ben katıldığımda 300 küsür üye vardı..Şimdi ise 902..1000. üyemize de yaklaştık.

Diğer bir deyişle ; GTA sitelerine ilham kaynağı olduk.

Özetleyecek olursak :
Biz kocaman bir aileydik.

Anlatım tamamen bana aittir.
İzinsiz başka bir yerde kullanılması kesinlikle yasaktır.
JOVEN
Yönetici
Yönetici
JOVEN

BilgiRep : 115
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1500
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/02/10

MesajKonu: Geri: Dünden Bugüne GTA TÜRKİYE ! "Rick Nelson'un gözünden GtaTürkiye ;)"   Dünden Bugüne GTA TÜRKİYE ! "Rick Nelson'un gözünden GtaTürkiye ;)" Icon_minitime1Perş. Nis. 07, 2011 5:12 pm

Sen çok farklısın. Mutlu Yani gerçekten super bir adminsin. (Coll)
https://gta-turkiye.forum.st
Rick Nelson
ProGtacı
ProGtacı
Rick Nelson

MesajKonu: Geri: Dünden Bugüne GTA TÜRKİYE ! "Rick Nelson'un gözünden GtaTürkiye ;)"   Dünden Bugüne GTA TÜRKİYE ! "Rick Nelson'un gözünden GtaTürkiye ;)" Icon_minitime1Perş. Nis. 07, 2011 6:35 pm

Joven demiş ki:
Sen çok farklısın. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Yani gerçekten super bir adminsin. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Teşekkürler. Smile
mali
Dergici
Dergici
mali

BilgiRep : 1
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 40
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/06/11

MesajKonu: Geri: Dünden Bugüne GTA TÜRKİYE ! "Rick Nelson'un gözünden GtaTürkiye ;)"   Dünden Bugüne GTA TÜRKİYE ! "Rick Nelson'un gözünden GtaTürkiye ;)" Icon_minitime1Çarş. Haz. 22, 2011 12:27 pm

bende yeni üye oldum ama öyle bi anlattın ki sanki kendimi bu forumun ilk üyelerinden gibi zannettim Mutlu
Rick Nelson
ProGtacı
ProGtacı
Rick Nelson

MesajKonu: Geri: Dünden Bugüne GTA TÜRKİYE ! "Rick Nelson'un gözünden GtaTürkiye ;)"   Dünden Bugüne GTA TÜRKİYE ! "Rick Nelson'un gözünden GtaTürkiye ;)" Icon_minitime1Cuma Tem. 01, 2011 9:22 pm

Ben de geri döndüm tekrar : )

Dünden Bugüne GTA TÜRKİYE ! "Rick Nelson'un gözünden GtaTürkiye ;)"
1 sayfadaki 1 sayfası