Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HENRY NEW YORK'A TRANSFER OLDU Thierry Henry New York

YazarMesaj
JOVEN
Yönetici
Yönetici
JOVEN

BilgiRep : 115
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1500
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/02/10

HENRY NEW YORK'A TRANSFER OLDU Thierry Henry New York Empty
MesajKonu: HENRY NEW YORK'A TRANSFER OLDU Thierry Henry New York   HENRY NEW YORK'A TRANSFER OLDU Thierry Henry New York Icon_minitime1Paz Ağus. 29, 2010 6:21 am

Thierry Henry, kendisini Amerikan ekiplerinden New York Red Bulls'a bağlayan imzayı attı.

Bir süredir New York Red Bulls'a transferi gündemde olan Barcelona'nın Fransız yıldızı Thierry Henry, Amerikan ekibine imzayı attı.

New York Red Bulls'un resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, yıldız futbolcu ile imzalanan anlaşmanın detayları hakkında bilgi verilmedi.

Kulüp başkanı Dietmar Beiersdorfer, Henry transferinin kendileri için büyük başarı olduğunu vurgulayarak, "Henry, futbol tarihinin son 15 yılına damgasını vurmuş bir isim. Onu kadromuza kattığımız için çok mutluyuz" diye konuştu.

Thierry Henry ise imza töreninin ardından yaptığı açıklamada, "Bu transfer benim için yeni bir hayat ve yeni bir başlangıç olacak. New York Red Bulls'da oynamak benim için bir onur. Takım tarihini iyi biliyorum. Takımın başarısı için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım" ifadelerini kullandı.

32 yaşındaki golcü futbolcu yeni takımının formasını ilk olarak Tottenham Hotspur ile yapılacak özel maçta giyecek.

14.07.2010 Kaynak: Goal
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://gta-turkiye.forum.st

1 sayfadaki 1 sayfası