Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gta 4 Karekterleri

3 posters
YazarMesaj
JOVEN
Yönetici
Yönetici
JOVEN

BilgiRep : 115
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1500
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/02/10

Gta 4 Karekterleri Empty
MesajKonu: Gta 4 Karekterleri   Gta 4 Karekterleri Icon_minitime1Ptsi Mart 22, 2010 6:28 pm

Aklıma Gelenleri Yazıyorum.

Nico Bellic: Ana Karakterimiz.Bizim yönlendirdiğimiz karakter.Kendisi Sırp.

Roman Bellic : Nico'nun kuzeni.Aynı zamanda Nico'nun çok iyi arkadaşı Smiley

Mallorie : Roman'ın sevgilisi.Bir bölümde evleniyorlar.

Elizabata : Roman'ın görev aldığı bir kadın.Şişko Big Grin Ayrıca Mallorie'nin arkadaşı.

Michelle : İlk bölümlerde Nico'nun sevgilisi olarak hayatına giriyor fakat ilerki bölümlerde Nico'nun çaldığı uyuşturucu çantasını almaya geliyor ve Nico'ya ajan olduğunu söylüyor.

Ray Boccino : Nico'nun görev aldığı adamlardan biri.İleride Ray'ı Nico öldürüyor.

Patrick McReary : Niko'nun birlikte 1-2 göreve gittiği adam.Nico'nun arkadaşı oluyor.Kısaca Packie diyorlar.

Kate McReary : Nico'nun gerçek sevgilisi.Packie'nin kız kardeşi.

Derrick McReary : Nico'nun görev aldığı sarhoşlardan biri.Packie'nin abisi.

Gerry McReary : Nico'nun görev aldığı hapis mahkumlarından biri.Packie'nin abisi.

Francis McReary : Nico'nun görev aldığı bir polis.Fakat polislikten çok kötü işler yapan bir adam.Packie'nin abisi.

Jimmy Pegorino : İsmini tam hatırlamıyorum bu şahısın ama sanırım böyle idi.Nico'nun görev aldığı kişilerden birisi.Kate'i haince öldürüyor.

Michael Faustin : Nico'nun görev aldığı kişilerden biri.Nico ileride bu adamı öldürüyor.

Dimitri Rascelov : Rus.Faustin için çalışıyordu.Fakat Nico bunuda öldürüyor Smiley

Phil Bell : Nico'nun çalıştığı adamlardan biri.Allaha Şükür bu herif sağ Big Grin

Little Jacob : Nico'nun kankası.Roman'dan sonra en sevdiği adam.Bundanda görevler alıyor.

Manny : Nico'nun görev aldığı adamlardan biri.Elizabata tarafından öldürülüyor.

Jeff : Haritada kaybolup beliren bir adam.Nico arada sırada görev alıyor.

Playboy X : Nico'nun görev aldığı adamlardan biri.

Dwayne : Nico'nun 3. kankası.Zamanında hapse girmiş ve onun yerine Playboy geçmiş.Tüm kredi kartlarını,evlerini,parasını karısı harcamış.Karısınıda Nico hallediyor zaten.

Burada Playboy veya Dwayne'i öldürüyorsun.Ben tabiki Playboy'u öldürdüm.
Aynı şekilde Francis veya Derrick'i öldürmen gerekiyor ve Derrick'i öldürdüm.

Tom Goldberg : Özel görüşmede öldürüp dosyalarını aldığımız adam.Görevi Francis'ten almıştık.

Alex : Nico'nun 3. manita.Kate öldükten sonra bununla çıkıyor.

LawChick : Nico'nun alternatif manita

1-2 manitası daha varda hatırlamıyorum.

French Tom : Nico'nun buluşmaya gidip öldürdüğü adam.Bununla Love Meet sitesinde tanışıyor.Aslında kasıtlı olarak tanışıyor.

Brucie : Kendini güçlü sanan aptalın teki.Bir bölümde Nico'dan fena yumruk yiyor ama Big Grin Kaslı bir yapısı var ve çok hareketli kaslı olmasının nedenide bu zaten.

ALINTIDIR..!
https://gta-turkiye.forum.st
uA_ankara
ProGtacı
ProGtacı
uA_ankara

BilgiRep : 30
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 226
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/05/10

Gta 4 Karekterleri Empty
MesajKonu: Geri: Gta 4 Karekterleri   Gta 4 Karekterleri Icon_minitime1Salı Haz. 08, 2010 5:34 pm

güzel paylaşım sağol
https://gta-turkiye.forum.st/
markus
ProGtacı
ProGtacı
markus

BilgiRep : 18
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 244
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 23/03/10

Gta 4 Karekterleri Empty
MesajKonu: Geri: Gta 4 Karekterleri   Gta 4 Karekterleri Icon_minitime1Perş. Haz. 10, 2010 4:56 pm

+rep kank
https://gta-turkiye.forum.st/forum.htm
JOVEN
Yönetici
Yönetici
JOVEN

BilgiRep : 115
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1500
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/02/10

Gta 4 Karekterleri Empty
MesajKonu: Geri: Gta 4 Karekterleri   Gta 4 Karekterleri Icon_minitime1Perş. Haz. 10, 2010 7:05 pm

Tesekkurler Smile
https://gta-turkiye.forum.st

Gta 4 Karekterleri
1 sayfadaki 1 sayfası