Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

San Andreas Gariplikler Resimli

YazarMesaj
ScOrPiOn
ProGtacı
ProGtacı
ScOrPiOn

BilgiRep : -12
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 123
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/10

San Andreas Gariplikler Resimli Empty
MesajKonu: San Andreas Gariplikler Resimli   San Andreas Gariplikler Resimli Icon_minitime1Perş. Eyl. 02, 2010 11:01 am

Hadi bakalım gizli şeyler olmadığı anlaşıldı şimdi gariplikler ve oyun hatalarını araştıralım;

-Mount Chiliad'ın en yüksek yerine çıkıp hafif eğimli bir yerden atlayın.Adam kayarak yere inecektir ancak ölmez =)
-Ay'a doğru Sniper Rifle ile nişan alın ve ateş edin.Ay'ın boyutları değişecektir ;)

Catastroph'tan;

-Bulutsuz bir gecede havaya baktığınızda yıldızlar R* şeklini oluşturuyor.
-Los Santos' ta ve Las Venturas' ta binanın tepesinden intihar eden insanlar var.
-Big Smoke' in saklandığı evdeki paspasın üzerinde "Not Welcome" yazması.
-Sweet' in arabasının plakasının "Grove 4 Life" ' a benzer bir şey yazması.

Nightstalker'dan;

-Ufo Görme Yöntemi

Arkadaşlar uzun uzun tuttuğum nöbetler sırasında UFO görme yöntemini buldum.
NOT:Burda UFO dediğim küçük yeşil yaratıkların kullandığı uzay aracı değil Tanımlanamamış Uçan Cisim
Evet arkadaşlar,öncelikle bunu ilk bulduğum andan bahsetmek istiyorum.Siteye ilk girdiğimde,San Andreas haritası arıyordum.Haritayı bulduktan sonra forumu biraz dolaştım.O sıralar da UFO konusu varmış,hatta birçok kişi Area 69'un üzerinde UFO gördüğünü söylüyordu.Ben daha önce hiç San Andreas'ta UFO olabileceğini duymamıştım ve aklımdan geçmemişti.Oyunu bitirdiğim için yapacak şeyim de yoktu ve Area 69 nöbetlerine başladım.Uzun bir ilk nöbetin sonunda CJ acıktı ve FORT CARSON KASABASININ DOĞUSUNDAKİ CLUCKIN' BELL'e
uğradım.Bişeyler yedikten sonra ise dışarı çıktım ve havaya bakınca UFO gördüm.UFO'nun kendi çektiğim 4 resmi şu an Gizli Şeyler Departmanı 2'de.
Bir müddet sonra Area 69 nöbetleri biraz unutulduğunda,ben yine aynı Cluckin' Bell'e gittim ve yine aynı UFO'yu gördüm.Ve olayı biraz araştırdım.
UFO GÖRME YÖNTEMİ:

1-Öncelikle Area 69'un güneyindeki kasabaya gidin.
2-Kasabanın doğusunda Cluckin' Bell vardır,ona girin.
3-Burası önemli:Bişeyler yeyin.
4-Cluckin' Bell'den çıkın ve hiç hareket etmeyin,yalnızca fare ile gökyüzüne bakın.

Bunun dediğim gibi uzay aracı olduğunu iddia etmiyorum.OYUN HATASI veya SKYDOOR olabilir.Yorumu size bırakıyorum.

-İntihar Fotocusunun Sırrı

Evet arkadaşlar valla en sonunda biraz zaman buldum belki beklediğiniz gibi bi sır mır olmayabilir ama işin gerçek yanı bu yani hemen saldırmayın AMMAAAn ÖFF SAÇMA diye...
Öncelikle San Andreas'taki başka bir fotoğrafçının davranışlarını inceleyelim:
Çöldeki 'Regular Tom Gayser' adlı yerde bir gayzer var,bu gayzerin yanında,başka bir fotoğrafçı var.Bu fotoğrafçı birkaç fotoğraf çekip sonunda yoluna gidiyor-sakin sakin ve hiçbir aksaklık olmadan...
Peki bu neden LS fotocusunda olmuyor?
İŞTE ATLAMASININ NEDENİ: İntihar fotoğrafçısının yanında YÜRÜYEBİLECEĞİ YAYA YOLU yok...
Gayzer fotoğrafçısı yaya yolunun hemen dibinde olduğu için normal tavır sergiliyor,fakat ÖBÜR fotocuya en YAKIN yaya yolu ise NEHİR AĞZININ KARŞI KIYISINDA olduğu için fotocu oraya doğru yürümeye başlıyor...YAPAY ZEKA SUYU HESAP EDEMİYOR...
YAPTIĞIM DENEYLER:
1-Çöldeki Shermann Dam barajının etrafında kıyıya doğru uzanan nehirler var ve bu nehirlerden birisinin yanında bir cafe var...Cafenin yanında insanlar çıkabiliyor ve orada yürüyebiliyorlar,semek ki orası bir YAYA YOLU...
Ben de bir taksi aldım ve içine birisini buldum,daha sonra taksi görevini kapattım ve içindeki adam kaldı...Sonra onu CAFE'NİN KARŞISINDAKİ KIYIYA bıraktım...
SONUÇ:Yapay zeka suyu hesap edemediği için adam sudan geçti...ÇOOOK az bir payla kurtuldu...

İNTİHAR FOTOĞRAFÇISI TEZİMİN RESİMLERLE KANITI:
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Dediğim gibi sordular söyledim üf püf saçma demeyin bi teşekkürü de çok görmeyin saygılarımla NIGHTSTALKER

Paladinci'den;

-Dağdaki Hayalet
evet beyler burada size acayip birşey göstericem bakın resimlere CHİLİAD DAĞINI GÖSTERİYOR NE ÇIKIYOR ORATAYA ?

dağdaki hayalet

relax_boy'dan;

-Zeronun Rc Dükkanını satın aldığınızda içeri giri ve köşedeki araba maketlerindeki turismoyu tourismo diye yanlış yazmışlar
-Herhangi bir Suburban mağazasına gidin ,orda bir ayna var aynaya doğru ak-47 vs nişan alın ilginç bir şey göreceksiniz
-''Reunuting the families'' görevinde polis helikopteri Los Angeles departmanı diyor.Los santos olması gerekirken.
-Bayside Marina kıyısında ki Vortexin kendi kendine hareket etmesi
-Traktörün arkasında ki kancayı bir tıra bağlayıp biraz hızlanın aniden sağ sol yapın(uzunca)ne olduğunu görün.

Siz de bulun ve düşüncelerinizi ortaya koyun...Benim düşündüğüm daha vardı ancak diğerlerini katınca daha güzel olur diye düşündüm =)

NOT:Alıntı

https://gta-turkiye.forum.st/forum.htm

San Andreas Gariplikler Resimli
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rep Verme+ Resimli Anlatım
» gta 3 ana karakterleri resimli tanıtım
» gta san andreas hileleri
» Araba Yükleme -Resimli Anlatım-
» GTA SAN ANDREAS ARKAPLANLARI